Orar    |    Biblioteca    |    Lecții Web |    Lecții Moodle    |    SIMC

Managementul Educațional

Sistem informatic de management

simc

SIMC reprezinta o soluție de eficientizare a activității instituției prin optimizarea proceselor și activităților din cadrul instituției, prin extinderea accesului la informații și accesarea acestora în timp real.

ACCES ÎN TIMP REAL (ORICÎND ȘI ORICÂȚI USERI)

MICȘORAREA TIMPULUI DE RAPORTARE

MICȘORAREA NUMĂRULUI DE DOCUMENTE PE SUPORT TRADIȚIONAL

Ciobanu Andrei

Andrei Ciobanu

Director adjunct în producere & instruire practică

 ciobanu@ceiti.md

Zavadschi Vitalie

Vitalie Zavadschi

Director

 director@ceiti.md

Obada

Liuba Obada

Director adjunct în instruire & educație

 obada@ceiti.md

Pasecinic Irina

Irina Pasecinic

Șef secția ”Informatică, Programare”

 pasecinic@ceiti.md

Railean Alexandru

Alexandru Răilean

Șef secția ”Calculatoare, Rețele”

 railean@ceiti.md

Negara Nina

Nina Negara

Șef secția ”Formare Continuă”

 negara@ceiti.md

Melnic Vasile

Vasile Melnic

Șef secția ”Servicii administrative”

 melnic@ceiti.md

Palancica Veaceslav

Veaceslav Palancica

Șef de secție

 palancica@ceiti.md

95 Dumneanu Ala

Ala Dumnenau

Șef secția ”Economie”

 dumneanu@ceiti.md

Suhan Claudia

Claudia Suhan

Metodist

 suhan@ceiti.md

82 Vrabie Vera

Vera Vrabie

Șef de secție ”Asigurarea calității”

 suhan@ceiti.md