Orar  |  Harta  |  eLibrary  |  Web lessons  |  Moodle 1  |  Moodle 2  |  SIMC

Carte de telefoane

Nume Prenume Funcție Telefon Birou Email
Zavadschi Vitalie Director 022 523 001 1 director@ceiti.md
Obadă Liuba Director adjunct instruire 022 523 986 2 obada@ceiti.md
Gabură Nadejda Director adjunct educație 022 523 986 3 gabura@ceiti.md
Ciobanu Andrei Director adjunct instruire practică și producere 022 531 532 212 ciobanu@ceiti.md
Morărescu Nicolae Director adjunct pe probleme de gospodărie 022 503 086 6 morarescu@ceiti.md
Răilean Alexandru Șef secție didactică 1 022 554 211 314 railean@ceiti.md
Pasecinic Irina Șef secție didactică 2 022 554 211 218 pasecinic@ceiti.md
Dumneanu Ala Șef secție didactică 3 022 559 077 248 dumneanu@ceiti.md
Melnic Vasile Șef secție didactică 4 022 554 211 223 melnic@ceiti.md
Lebediuc Adela Șef secție asigurarea calității 022 523 001 201 lebediuc@ceiti.md
Jumbei Olga Metodist 022 559 077 120 jumbei@ceiti.md
Osoianu Viorica Psiholog 022 554 211 228 psiholog@ceiti.md
Chetraru Liliana Specialist serviciu personal 022 520 061 4 chetraru@ceiti.md
Arap Ina Contabil-şef 022 523 851 5 contabilitate@ceiti.md
Eșanu Natalia Bibliotecar principal 022 559 077 Biblioteca biblioteca@ceiti.md