Orar  |  Harta  |  eLibrary  |  Web lessons  |  Moodle 1  |  Moodle 2  |  SIMC  |  ACTE

Carte de telefoane

Nume Prenume Funcție Telefon Birou Email
Ciobanu Andrei Director interimar 022 523 001 1 ciobanu.andrei@ceiti.md
Obadă Liuba Directoare adjunctă pe instruire 022 523 986 2 obada.liuba@ceiti.md
Gabură Nadejda Directoare adjunctă pe educație 022 523 986 3 gabura.nadejda@ceiti.md
Zavadschi Vitalie Director adjunct instruire practică și producere 022 531 532 212 v.zavadschi@ceiti.md
Stepanov Radu Director adjunct pe probleme de gospodărie 022 503 086 6 stepanov.radu@ceiti.md
Nicșan Adrian Șef secție didactică 1 022 554 211 314 nicsan.adrian@ceiti.md
Pasecinic Irina Șefa secției didactică 2 022 554 211 218 pasecinic.irina@ceiti.md
Dumneanu Ala Șefa secției didactică 3 022 559 077 248 dumneanu.ala@ceiti.md
Melnic Vasile Șef secție didactică 4 022 554 211 223 melnic.vasile@ceiti.md
Lebediuc Adela Șefa secție asigurarea calității 022 523 001 136 lebediuc.adela@ceiti.md
Jumbei Olga Metodista 022 559 077 120 jumbei.olga@ceiti.md
Osoianu Viorica Psihologa 022 554 211 228 osoianu.viorica@ceiti.md
Chetraru Liliana Specialista serviciu personal 022 520 061 4 chetraru@ceiti.md
Arap Ina Contabila-şef 022 523 851 5 contabilitate@ceiti.md
Eșanu Natalia Bibliotecară 022 559 077 Biblioteca biblioteca@ceiti.md
Gațapuc Carmelita Președinta consiliului elevilor 022 523 001 229 gatapuc.carmelita@ceiti.md
Recepția Ușier 022 523 296 Intrarea centrală secretariat@ceiti.md