Orar    |    eLibrary    |    Web lessons |    Moodle 1    |  Moodle 2 |    SIMC

Managementul Educațional

Zavadschi Vitalie

Vitalie Zavadschi

Director

 director@ceiti.md

obada

Liuba Obada

Director adjunct activitate didactică

 obada@ceiti.md

Ciobanu-Andrei-295×393

Andrei Ciobanu

Director adjunct instruire practică

 ciobanu@ceiti.md

GaburaNadejda

Nadejda Gabură

Director adjunct pentru educație

 gabura@ceiti.md

Railean Alexandru

Alexandru Răilean

Șef secție didactică nr.1

 railean@ceiti.md

Pasecinic Irina

Irina Pasecinic

Șef secție didactică nr.2

 pasecinic@ceiti.md

95 Dumneanu Ala

Ala Dumnenau

Șef secție didactică nr.3

 dumneanu@ceiti.md

Melnic Vasile

Vasile Melnic

Șef secție didactică nr.4

 melnic@ceiti.md

lebediuc_img_exemplu_2

Adela Lebediuc

Șef secție ”Asig. calității”

 lebediuc@ceiti.md

jumbei_1_225x300

Olga Jumbei

Metodist

 jumbei@ceiti.md