Orar    |    Biblioteca    |    Lecții Web |    Cursuri Moodle    |    SIMC

Managementul Educațional

Zavadschi Vitalie

Vitalie Zavadschi

Director

 director@ceiti.md

Obada

Liuba Obada

Director adjunct în instruire & educație

 obada@ceiti.md

GaburaNadejda

Nadejda Gabură

Director adjunct în instruire & educație

 gabura@ceiti.md

Ciobanu Andrei

Andrei Ciobanu

Director adjunct instruire practică & producere

 ciobanu@ceiti.md

Pasecinic Irina

Irina Pasecinic

Șef de secție ”Informatică, Programare”

 pasecinic@ceiti.md

Railean Alexandru

Alexandru Răilean

Șef de secție ”Calculatoare, Rețele de calculatoare”

 railean@ceiti.md

95 Dumneanu Ala

Ala Dumnenau

Șef de secție ”Economie”

 dumneanu@ceiti.md

Melnic Vasile

Vasile Melnic

Șef de secție ”Servicii administrative”

 melnic@ceiti.md

Negara Nina

Nina Negara

Șef de secție ”Formare Continuă”

 negara@ceiti.md

82 Vrabie Vera

Vera Vrabie

Șef de secție ”Asigurarea calității”

 suhan@ceiti.md

jumbei_1_225x300

Olga Jumbei

Metodist

 jumbei@ceiti.md

Suhan Claudia

Claudia Suhan

Metodist

 suhan@ceiti.md