Orar    |    eLibrary    |    Web lessons |    eLearning    |    SIMC   |   Deplasări

Managementul Educațional

Zavadschi Vitalie

Vitalie Zavadschi

Director

 director@ceiti.md

obada

Liuba Obada

Director adjunct în instruire & educație

 obada@ceiti.md

GaburaNadejda

Nadejda Gabură

Director adjunct în instruire & educație

 gabura@ceiti.md

Ciobanu Andrei

Andrei Ciobanu

Director adjunct instruire practică

 ciobanu@ceiti.md

Railean Alexandru

Alexandru Răilean

Șef secție didactică nr.1

 railean@ceiti.md

Pasecinic Irina

Irina Pasecinic

Șef secție didactică nr.2

 pasecinic@ceiti.md

95 Dumneanu Ala

Ala Dumnenau

Șef secție didactică nr.3

 dumneanu@ceiti.md

Melnic Vasile

Vasile Melnic

Șef secție didactică nr.4

 melnic@ceiti.md

jumbei_1_225x300

Olga Jumbei

Metodist

 jumbei@ceiti.md