Orar    |    eLibrary    |    Lecții Web |    Cursuri Moodle    |    SIMC

Catedre

CATEDRELE SUNT CELULELE MOTORII ALE INSTITUȚIEI NOASTRE

CATEDRA DE

Informatică

musteata

Victoria Musteață

ȘEF CATEDRA DE INFORMATICĂ

 musteata@ceiti.md

Asigură predarea următoarelor discipline:

Mai multe

CATEDRA DE

Informatică Aplicată

CATEDRA DE

Economie

Tanasiev Natalia

Natalia Tanasiev

ȘEF CATEDRA DE ECONOMIE

 tanasiev@ceiti.md

Asigură predarea următoarelor discipline:

Mai multe
LupuDoina

Doina Lupu

ȘEF CATEDRA DE LIMBĂ ȘI LITERATURĂ ROMÂNĂ

 lupu@ceiti.md

Asigură predarea următoarelor discipline:

Mai multe

CATEDRA DE

Limba și literatura română

CATEDRA DE

Limbi străine

lt

Ludmila Tomulescu

ȘEF CATEDRA DE LIMBI STRĂINE

 tomulescu@ceiti.md

Asigură predarea următoarelor discipline:

Mai multe
Tudoreanu_Ana

Tudoreanu Tatiana

ȘEF CATEDRA DE MATEMATICĂ

 tudoreanu@ceiti.md

Asigură predarea următoarelor discipline:

Mai multe

CATEDRA DE

Matematică

CATEDRA DE

Științe socioumanistice

MelnicLiuba

Melnic Liuba

ȘEF CATEDRA ȘTIINȚE SOCIOUMANISTICE

 melnic.l@ceiti.md

Asigură predarea următoarelor discipline:

Mai multe
TelevcaNatalia

Televca Natalia

ȘEF CATEDRA SECRETARIAT ȘI TURISM

 televca@ceiti.md

Asigură predarea următoarelor discipline:

Mai multe

CATEDRA DE

Secretariat și Turism

CATEDRA DE

Biologie, chimie și fizică

GOliclarisa

Larisa Golic

ȘEF CATEDRA DE BIOLOGIE, CHIMIE, FIZICĂ ȘI EDUCAȚIE FIZICĂ

 golic@ceiti.md

Asigură predarea următoarelor discipline:

Mai multe