Orar    |    eLibrary    |    Web lessons |    eLearning    |    SIMC   |   Deplasări

Catedra de Informatică

musteata

Victoria Musteață

ȘEF CATEDRA DE INFORMATICĂ

  musteata@ceiti.md        022 523-001

Biroul nr.15  |  Programul de lucru: 8.00 – 17.00

Lista profesorilor:

Numele și Prenumele Grad didactic Date de contact

Gabura Nadejda

unu

gabura@ceiti.md

Musteață Victoria

doi

musteata@ceiti.md

Botoșanu Mihai

superior

botosanu@ceiti.md

Obadă Liuba

superior

obada@ceiti.md

Ciobanu Andrei

superior

ciobanu@ceiti.md

Railean Alexandru

unu

railean@ceiti.md

Cazacu Doina

doinagriu@mail.ru

Golub Andrian

doi

andrian.golub@gmail.com

Gribineţ Luminiţa

unu

gribinetluminita@rambler.ru

Şarapanovscaia Irina

doi

imwhite@inbox.ru

Corasevici Adrian

unu

coraseviciadrianserghei@gmail.com

Frunză Olga

doi

oonelush@gmail.com

Gasnaș Stela

doi

gasnas_stela@mail.ru

Dascăl Andrian

andrusha2204@gmail.com

Dermenji Vasilii

dermenji.vasilii@gmail.com

Gairunova Natalia

princessnatster@gmail.com

Cojocaru Liuba

glcojocaru85@gmail.com

Savin Valentina

infoprof4@gmail.com

Vanovscaia Vera

superior

vanovschi@yahoo.com

Iordăchiță Elena

doi

elena85.iordachita@gmail.com

Perjan Tatiana

doi

tatiana.perjan@gmail.com

Dobrovolschi Olga

doi

olly20@gmail.com

Spinei Constantin

unu

Graficul activităților catedrei:

Obiective specifice Activități Termen de realizare Responsabil

Lucrul cu elevii dotați în vederea obţinerii de performanţe la concursuri şcolare, olimpiade

Cerc la disciplina Informatică

Pe parcursul anului de învățământ Botoşanu M.

Lucrul cu elevii dotați în vederea obţinerii de performanţe la concursuri şcolare, olimpiade

Cerc la disciplina Robotica

Pe parcursul anului de învățământ Dermenji V.

Organizarea olimpiadei la diciplina Informatica

Olimpiada la disciplina Informatică

18 ianuarie 2019 Botoşanu M.

Organizarea activităților în cadrul decadei de Informatică

Saptămânalul disciplinilor de Informatica

11.02-16.02.2019 Musteață V. membrii catedrei

Organizarea activităților în cadrul decadei de Informatică

Concurs ,,Cчастливый случай”

11.02-16.02.2019 Șarapanovscaia I. Frunză O.

Organizarea activităților în cadrul decadei de Informatică

Victorină ,,Cine știe câștigă! ”

11.02-16.02.2019 Musteață V. Gribineț L.

Organizarea activităților în cadrul decadei de Informatică

Echibana hardware ”Expoziție-concurs “

11.02-16.02.2019 Musteață V. Cazacu D. Golub A.

Organizarea activităților în cadrul decadei de Informatică

Concurs ,,Ultimul erou !”

11.02-16.02.2019 Gairunova N. Savin V. Dovgani I.

Organizarea parteneriatului cu alte instituții

Masă rotundă ,, Securitatea în Internet”

februarie 2019 Corasevici A.